Советы адвоката

Як записатися на прийом до лікаря через «електронну чергу»?

Гражданское право

У шести областях України з’явилися медичні установи, які приєдналися до інформаційної системи «Поліклініка без черг». Розробники проекту «Поліклініки без черг», що стартував ще в 1991 році, пропонують пацієнтам залучатися до прогресу через соціальні мережі, наприклад, сфотографувати чергу під лікарським кабінетом, викласти фото в Facebook і позначити в статті проект. Адже починати налагодження електронного запису можна при наявності в поліклініці хоча б двох комп’ютерів, Інтернет мережі та, звичайно, бажання самого медичного персоналу. Електронна реєстратура адаптована до інших зовнішніх пристроїв, таких як система документообігу E-health, запроваджена Міністерством охорони здоров’я.

Вам понадобится:

 • Документи, що посвідчують Вашу особу, серед яких: 1) паспорт громадянина України/свідоцтво про народження (для дитини); 2) паспорт громадянина України для виїзду за кордон; 3) посвідчення водія.
 • З’ясувати, чи приєднався обраний Вами заклад до інформаційної системи.
 • Записатися на прийом до лікаря будь-коли, оскільки сервіс доступний 24 години та 7 днів на тиждень, обравши один з варіантів: сайт «Поліклініка без черг», сайти медичних установ, що працюють в режимі інформаційної системи; термінали в медичних закладах; реєстратури медичних закладів; звернутись до лікаря, що використовує программу «Поліклініка без черг».

Инструкция:

 • 1
  Заповнити реєстраційну форму, вказавши ім’я, прізвище, домашню адресу, та зберегти Ваш талон на прийом в мобільному телефоні або в особистому кабінеті на сайті «Поліклініка без черг». Ви можете зареєструвати декілька людей на один номер телефону.
 • 2
  Оформити електронну карту пацієнта, де зазначаються дані про наявні пільги, місце роботи, навчання пацієнта тощо.
 • 3
  Обрати в системі зручний варіант потрібних лікарів - місце, дату і час прийому, оскільки Ви маєте можливість ознайомитись з графіком роботи всіх спеціалістів медичного закладу.
 • 4
  Звернутися до медичного закладу в обраний Вами час, викликати лікаря додому або скасувати запис у разі необхідності через особистий кабінет, про що лікарю буде надіслане відповідне повідомлення.

Важно!

Пацієнт може записатися на прийом тільки до лікаря своєї дільниці або до тих фахівців, які обслуговують всі дільниці. Запис на прийом до лікаря є доступним за добу, при цьому слід пам’ятати, що виклик лікаря додому здійснюється день в день до 11:00 години.

Расскажи друзьям:

Спросите эксперта:

Не получили ответ на свой вопрос? Спросите нашего эксперта:
Полезный совет? Нет: 0
Гончаров Михаил
Адвокат
Чтобы написать адвокату, пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Вход

Не верный Логин или пароль

Регистрация
Забыли свой пароль?
Войти как пользователь: